Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
filtruj wg kategorii
Filtry Sortowanie
Kolor
Cena
Wyszukiwanie szczegółowe
Marka
Asortyment
Faktura materiału
Rozmiar
Wyczyść filtry

Krawaty Męskie

Krawat to najbardziej wyrazisty element męskiego ubioru. Deseń, szerokość, tkanina i rodzaj węzła – liczy się każdy niuans, który całkowicie odmienia charakter stylizacji. Czy tylko do garnituru? Niekoniecznie. Noszony do mniej formalnych ubrań przestaje być atrybutem biznesowego czy stricte eleganckiego stroju, zyskując luźny, niekiedy intrygujący charakter.
Wśród kilkuset modeli krawatów można znaleźć modele o różnej szerokości i stylu – od wizytowych przez biznesowe po wąskie modele, dodające wyglądowi szczypty ekstrawagancji. Krawaty o szerokości 4 centymetrów są mniej oficjalne, a dzięki nowoczesnym deseniom i mikrowzorom nadają stylizacjom bardziej przebojowego, nowoczesnego wydźwięku. Krawaty o szerokości 6 cm i 8 cm najczęściej wybierane na formalne okazje.

Krawat na oficjalne okazje
Ze względu na najwyższą jakość jedwabne krawaty cieszą się nieustającą popularnością nie tylko jako uzupełnienie ślubnego garnituru, ale też jako element biznesowych stylizacji. Najczęściej noszone krawaty w biznesie to te w poprzeczne pasy. Mnogość wariacji kolorystycznych pozwala na dobór odpowiedniego modelu do charakteru spotkania. Na ważne uroczystości najlepszym wyborem będą eleganckie jedwabne krawaty żakardowe.

Modne krawaty półformalne
W miarę poluzowywania się tradycyjnego kodu ubioru, krawat otrzymał nową cechę. Nie tylko podkreśla elegancję, ale i potrafi dodać powściągliwej stylizacji awangardowego sznytu. Dzisiaj krawaty jednokolorowe w niecodziennych barwach lub zdobione mikrowzorami, to doskonała okazja do zabawy modą. W kolekcjach Vistuli można znaleźć krawaty w bezpretensjonalne groszki, w kolorową kratę bądź w oryginalne drobne motywy roślinne lub wzór paislay. Coraz popularniejsze w modzie męskiej są krawaty typu knit, czyli prostokątnie zakończone, charakterystycznie grube krawaty w stylu retro. Dzięki ich barwom o głębokim nasyceniu lub nowoczesnym deseniom w prążki, zyskały jednak świeży i wyrafinowany wygląd.

Krawaty Męskie

Krawaty Męskie