Zastrzeganie danych

Jak zastrzec dane osobowe w VRG S.A.?

Chcesz zastrzec swoje dane osobowe w naszej Firmie? Teraz cały proces jest jeszcze łatwiejszy! Z myślą o osobach, które chcą wypisać się z baz danych, posiadanych przez VRG S.A. stworzyliśmy dedykowaną stronę, z panelem do zgłoszenia sprzeciwu przetwarzania danych i innych spraw kierowanych do naszego Inspektora Ochrony Danych.

Proces obsługi spraw związanych z realizacją zgłoszeń będzie realizowany w VRG S.A. tylko i wyłącznie poprzez ten formularz. Elektroniczne wnioski generowane przez niego są podstawą do identyfikacji użytkownika, którego dane zgłoszenie dotyczy. Zgłoszenia nie są przyjmowane telefonicznie ani poprzez e-mailową skrzynkę nadawczą z uwagi na fakt istnienia ograniczeń związanych z identyfikacją pytającego. Sam proces obsługi jest prosty i transparentny – wystarczy wypełnić formularz wraz z oznaczeniem typu zgłoszenia (od prostego wykreślenia, do pełnego wglądu do ewentualnych danych).

W przypadku zgłoszenia usunięcia danych administrowanych przez VRG S.A., dane te zostaną usunięte z naszych zasobów w przeciągu 14 dni. W praktyce ten proces dzieje się w trybie dużo szybszym. Użytkownik po zakończeniu procesu natychmiast dostaje potwierdzenie wyrejestrowania.

W przypadku, gdy VRG S.A. nie przetwarzał jako administrator danych danej osoby, Użytkownik dostanie informacje zwrotną odnośnie tego, że takich danych nie posiadamy w naszych zbiorach.


Formularz zastrzegania danych: