Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
filtruj wg kategorii
Filtry Sortowanie
Kolor
Wyszukiwanie szczegółowe
Marka
Asortyment
Faktura materiału
Wyczyść filtry

Okulary przeciwsłoneczne

Oferta okularów przeciwsłonecznych marki Vistula obejmuje kilka wersji kolorystycznych. Od jednokolorowych czarnych, przez przezroczyste, po dwu- i trój-kolorowe, z żółtymi, brązowymi, zielonymi, czarnymi, bądź niebieskimi szkłami. Nie zabrakło też prostych uniwersalnych modeli, które można założyć do klasycznego garnituru.

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV
Szkła wszystkich modeli posiadają certyfikowane filtry, chroniące przed szkodliwymi dla oka promieniami UV. Gwarantują 100% ochronę wzroku przed niepożądanymi skutkami ekspozycji na słońce. Są niezbędne podczas prowadzenia samochodu i niezastąpione podczas wakacyjnych czy weekendowych wyjazdów poza miasto. Pozwalają chronić oczy nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem ale też przed wiatrem i zawartymi w nim pyłkami.

Dopracowany design
Ale przeciwsłoneczne okulary marki Vistula to przede wszystkim stylowe i intrygujące uzupełnienie każdej – casualowej i oficjalnej – stylizacji. Wyróżniają się nie tylko jakością, ale też przemyślanym i dopracowanym designem. Do każdej pary okularów dołączono eleganckie, skórzane etui z wytłoczonym logiem marki.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne