;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasjąPaweł Kaczmarczyk

Pianista i kompozytor jazzowy. Jeden z najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia. Nazywany objawieniem polskiego i europejskiego rynku jazzowego. Niezwykle ceniony za wirtuozerię, kreatywność i niezwykle dojrzałą technikę grania.

Garnitur Vistula Red Garnitur Vistula Red
Marynarka Vistula Marynarka Vistula

Płaszcz Vistula Płaszcz i szal Vistula

Wytrwałość

Wychował się w domu pełnym muzyki. Jego dziadek był organistą, a brat grał na saksofonie. Od dziecka muzyka stanowiła ważną część życia muzyka.

Na co dzień mieszka w Krakowie, ale podróżuje po całym świecie. Grał koncerty w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Współpracuje z muzykami jazzowymi, elektronicznymi, a nawet hiphopowymi.Pasja

Jazz to Jego pasja i sposób na życie. Na scenie świetnie się bawi. Swoją energię porywa publiczność. Nagrał dotąd pięć płyt. Właśnie ukazał się Jego szósty album “Tatra”, zainspirowany twórczością Ignacego Jana Paderewskiego. To wyjątkowy projekt, w nagraniu którego wzięło udział ponad dwudziestu muzyków.

T-shirt Vistula


Golf Vistula Kurtki Vistula
Golf Vistula Kurtki Vistula

Styl

Na koncerty wybiera garnitury, których jest fanem. Lubi dobrać do nich dodatki, które podkreślają Jego styl. Poza sceną stawia na casualowe stylizacje.