;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasjąDavid Gaboriaudi

Utalentowany kucharz i coach kulinarny, pochodzenia francusko-polskiego. Do Polski przyjechał 10 lat temu, gdzie rozpoczął swoją karierę w korporacji. Bardzo szybko przekonał się jednak, że jego pasją jest gotowanie i postanowił poświęcić się temu całkowicie.

Koszula Vistula
Koszula Vistula

Kurtka Vistula RedKoszula Vistula Red

Wytrwałość

Prowadzi liczne pokazy i warsztaty kulinarne w całej Polsce. Od 6 lat można go również zobaczyć w jego autorskim programie kulinarnym w telewizji. W zeszłym roku wydał także książkę pt. “Coś francuskiego” ze swoimi ulubionymi przepisami kuchni francuskiej.Pasja

Jego celem jest zachęcenie ludzi do świadomego i zdrowego stylu życia oraz celebrowania posiłków. David jest samoukiem. Poświęca dużo czasu na testowanie nowych przepisów i eksperymentowanie w kuchni.

Na co dzień mieszka w Warszawie, ale dużo podróżuje po Polsce, czerpiąc inspiracje i poznając nowe smaki kuchni regionalnych.

Koszula Vistula


Kurtka Vistula Red Spodnie Vistula
Kurtka Vistula Red Spodnie Vistula

Styl

Zwraca szczególną uwagę na styl ubierania się. Na co dzień wybiera bardziej casualowe stylizacje, ale na specjalne okazje lubi założyć garnitur i dobrać do niego odpowiednie dodatki. W sesji zdjęciowej dla Vistuli zaprezentował kolekcję jesień/zima 2018/19.Marynarka Vistula Red Garnitur Vistula Red
Marynarka Vistula Red Garnitur Vistula Red
Marynarka Vistula Red Garnitur Vistula Red