;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasjąPrzemek Tarnacki

Wielokrotny Mistrz Świata i Polski w żeglarstwie. Lider załogi Ocean Challange Yacht Club, która w tym roku zwyciężyła w słynnych regatach Giraglia Rolex Cup w klasie ORC 0. Jest również pomysłodawcą elitarnych regat Sopot Match Race, najbardziej znanego wydarzenia na mapie polskiego żeglarstwa.

Sweter Vistula Red
Sweter Vistula Red

Marynarka szyta na miarę VistulaSpodnie Lantier

Wytrwałość

Zawody żeglarskie Sopot Match Race, zaliczane do Pucharu Świata, Przemek zainicjował 15 lat temu. Regaty to znany event sportowy i wydarzenie towarzyskie.Pasja

Od najmłodszych lat pasjonował się żeglarstwem i jachtami. Pochodzi z rodziny z bogatymi żeglarskimi tradycjami. Znaczną część dzieciństwa spędził na Seszelach. Choć na stałe mieszka w Warszawie, co roku odwiedza te wyspy. Biegle posługuje się językiem kreolskim.

Marynarka Lantier


Koszula Vistula Spodnie Lantier
Koszula Vistula Spodnie Lantier

Styl

Ulubiony styl ambasadora, to styl żeglarski. Dużo odcieni niebieskiego i bieli. Klasyka żeglarska. W sesji dla Vistuli zaprezentował uszyty na miarę, formalny strój załogi Ocean Challange Yacht Club. Pozostałe stylizacje pochodzą z kolekcji jesień-zima 2018/19.