;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasjąRobert Karaś

Zawodowo zajmuje się triathlonem. Jego ostatni wyczyn to rekord globu na dystansie potrójnego Ironmana. Ekstremalny wyścig to trzy etapy rozgrywek: 540 km jazdy na rowerze, 126,6 km biegu oraz 11,4 km pływania. W wyścigu sportowiec uzyskał czas 30h 48 min 57 s. Tym samym pobił rekord świata o niemal godzinę!

Bluza Vistula Jeansy Vistula Red

Kurtka Vistula

Wytrwałość

“Zdobycie Mistrzostwa Świata było spełnieniem jednego z moich marzeń. Nie liczył się dla mnie wynik końcowy, ale dotarcie do linii mety jako pierwszy. Warunki były trudne, ale miałem doskonale przygotowany zespół oraz wsparcie moich bliskich – podkreśla triathlonista”.Pasja

Sportowiec nie spoczywa na laurach. Jego kolejny cel to kwalifikacje na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach. Intensywne treningi i dużo przygotowań. Jak sam przyznaje:

“Triathlon to moja pasja, nawet gdy pojawiają się chwile zwątpienia to nie chciałbym robić w życiu nic innego”.

Sweter Vistula Red


Sweter Vistula Jeansy Vistula Red
Sweter Vistula Jeansy Vistula Red

Styl

W najnowszej sesji dla Vistuli sportowiec prezentuje kolekcję jesień-zima 2018/19. Casualowe, swobodne stylizacje, idealne na co dzień.