;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasjąBartek Mirecki

Trenuje od 13 lat. Ścigał się na torach. Jego największym osiągnięciem jest zdobycie 3-go miejsca w Mistrzostwach Formula Renault Northern European Cup. Osiągnął najlepszy czas w historii polskich startów. Jako jedyny Polak został zaproszony do Ferrari Driver Academy, gdzie trenował pod okiem sztabu Formuły1.

Sweter Vistula Red Spodnie Lantier

Koszula Vistula

Wytrwałość

Na swoim koncie ma wicemistrzostwo Europy Centralnej i jest dwukrotnym mistrzem Polski. Jakie ma plany? W tym roku planuje zdobyć tytuł mistrza Europy strefy centralnej oraz kolejne tytuły mistrza Polski.Pasja

Za kierownicą bolidu czuje się najlepiej. Nieustannie stawia sobie poprzeczkę wyżej, aby być coraz lepszym. Pasją do motosportu zaraził go tata. To on pomagał Bartkowi stawiać pierwsze kroki w wyścigach i do dzisiaj jest jego najwierniejszym kibicem. Do startów przygotowuje się trenując fizycznie oraz wirtualnie na symulatorze. Pozwala mu to utrzymać formę, koncentrację i zdobywać najlepsze wyniki.

Bolid - Bartek Mirecki - ambasador Vistula z Pasją


Kurtka Vistula Red Kurtka Vistula Red
Kurtka Vistula Red Kurtka Vistula Red

Styl

Ze względu na aktywny tryb życia preferuje luźny styl ubierania się, ale są okazje takie jak ceremonie wręczania nagród, na które zakłada garnitur. W sesji dla Vistuli zaprezentował się w szarym garniturze w kratę z kolekcji jesień/zima 2018/19 oraz mniej formalnych stylizacjach.Bartek Mirecki - ambasador Vistula z Pasją Bartek Mirecki - ambasador Vistula z Pasją
Bartek Mirecki - ambasador Vistula z Pasją Bartek Mirecki - ambasador Vistula z Pasją
Bartek Mirecki - ambasador Vistula z Pasją Bartek Mirecki - ambasador Vistula z Pasją