;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasjąPrzemysław Świercz

Przemek to ambasador, który pokazuje, że pomimo niepełnosprawności można w życiu realizować swoje pasje i wykorzystać swój potencjał. Każdego dnia kieruje się mottem: “Niemożliwe nie istnieje”. Pomimo wypadku, w wyniku którego stracił nogę, nigdy nie zrezygnował ze swojej pasji – piłki nożnej.

Szorty Vistula Szorty Vistula

Marynarka Vistula Marynarka Vistula

Wytrwałość

Na co dzień motywuje innych, aby stawali się lepszymi. Jak sam stwierdza: “Wiem, że w każdym z nas jest wystarczająco dużo siły, aby zmagać się z codziennymi wyzwaniami”.Pasja

W 2011 roku dołączył do reprezentacji Polski AMP Futbol, której jest obecnie kapitanem. Razem z innymi zawodnikami realizuje się sportowo.

AMP Futbol to odmiana piłki nożnej dla osób po amputacjach i z wadami kończyn. Drużyna ma na koncie znaczące sukcesy. Na ostatnich Mistrzostwach Europy zdobyli brązowy medal, a z Mistrzostw Świata 2018 wrócili z miejscem 7.

Kurtka Vistula


Spodnie Vistula Red
Kurtka Vistula

Drużyna

Razem z drużyną szykuje się na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Krakowie w 2020 roku. Zwycięstwo lub zajęcie wysokiej pozycji w tych rozgrywkach to obecnie jego największe marzenie i cel do zrealizowania.Sweter Vistula Red
Przemysław Świercz - ambasador Vistula z Pasją
Przemysław Świercz - ambasador Vistula z Pasją