;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasjąArnold Rutkowski

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych tenorów operowych, którego talent ceniony jest na całym świecie. Występował na scenie z czołowymi artystami sceny operowej. Zaśpiewał u boku samego Plácido Domingo. Jak sam wspomina: “To był jeden z najważniejszych momentów w moim życiu”.

Garnitur Vistula
Garnitur Vistula

Płaszcz Vistula Płaszcz Vistula
Szal męski Lantier Szal męski Lantier

Wytrwałość

Od dzieciństwa pasjonował się operą. Kiedy pierwszy raz obejrzał koncert Trzech Tenorów, wiedział, że to właśnie opera stanie się nieodłączną częścią jego życia. Aby zostać śpiewakiem, wiele czasu poświęcał na edukację.Pasja

Na co dzień mieszka w Warszawie, jednak dużo czasu spędza podróżując. W swoim zawodzie docenia to, że może dzielić się z ludźmi tym co kocha, tym co jest jego największą pasją.

Kiedy jest na scenie czuje, że świat jest w jego rękach.

Garnitur Lantier


Kożuch Vistula Red Kożuch Vistula Red
Marynarka Lantier Marynarka Lantier
Garnitur Lantier Garnitur Lantier

Osiągnięcia

Debiutował na scenie muzycznej w Teatrze im. Luciano Pavarottiego w Modenie, w spektaklu “Carmen”. Od tego momentu rozpoczęła się jego kariera. Jest również laureatem wielu konkursów wokalnych.