Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula z pasją


#vistulazpasją

Paweł Tarnowski

Pochodzi z Sopotu, gdzie mieszka i trenuje. Zawodnik polskiej kadry narodowej żeglarstwa. Wielokrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski. Od 2013 roku ściga się w kategorii seniorów. Ma na swoim koncie mistrzostwo Europy.

Marynarka Vistula SpodnieVistulaKoszula Vistula Marynarka Vistula
KoszulaVistula Marynarka Vistula

Wytrwałość

Lubi rywalizować, sprawdzać się i pokonywać słabości. Konsekwentnie realizuje założone cele. W tym co robi wspiera go rodzina, kibicując mu na każdych zawodach. Odkrywanie świata, podróże i windsurfing – w tym się spełnia. Lubi wyzwania i wszelką aktywność ruchową.

Pasja

Od 14 lat trenuje windsurfing. To jego pasja i sposób na życie. Jest kilkukrotnym mistrzem Świata i Europy Juniorów. Biega, jeździ na rowerze i na deskorolce. Pasjonat nie tylko sportów wodnych, ale tez zimowych sportów ekstremalnych. “Kiedy jestem na wodzie czuję się wolny, czuję stuprocentowy kontakt z natura. To uwielbiam. Na desce chciałbym pływać do końca życia”.

Paweł Tarnowski
Kurtka Vistula Szorty Vistula Red

Styl

Jaki ma styl? Lubi klasykę, ale na co dzień wybiera nieco luźniejsze, sportowe stylizacje. W sesji dla Vistuli zaprezentował się zarówno w eleganckiej, jak i bardziej casualowej odsłonie.

Koszula Vistula Red Szorty Vistula
Koszula Vistula Red Szorty Vistula