;

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Vistula Traveller

PODCZAS PODRÓŻY SŁUŻBOWEJ LICZY SIĘ PROFESJONALNY WYGLĄD. POŁĄCZENIE ELEGANCJI I WYGODY JEST MOŻLIWE. ODPOWIEDNI GARNITUR, KOSZULA ORAZ AKCESORIA TO POŁĄCZENIE, KTÓRE SPRAWI, ŻE PODRÓŻ BĘDZIE KOMFORTOWA, A OBOWIĄZUJĄCY DRESS CODE ZOSTANIE ZACHOWANY.

Traveller główny
Traveller dodatkowy

Garnitury

NOWOCZESNE GARNITURY TRAVEL SUIT POZWALAJĄ ZACHOWAĆ ELEGANCKI WYGLĄD NAWET PO WIELOGODZINNEJ PODRÓŻY. WYKONANE SĄ Z WYSOKIEJ JAKOŚCI WEŁNY, KTÓRA DODATKOWO PODDANA ZOSTAŁA INNOWACYJNEMU PROCESOWI WYKOŃCZENIA. DZIĘKI TEMU, TKANINA ZACHOWUJE DOSKONAŁĄ SPRĘŻYSTOŚĆ, A GARNITUR STAJE SIĘ ODPORNY NA ZAGNIECENIA I ZACHOWUJE IDEALNY KSZTAŁT W KAŻDYCH WARUNKACH.

Koszule

KOMFORT PODRÓŻY I ELEGANCKI WYGLĄD ZAPEWNI PRZEWIEWNA, BAWEŁNIANA KOSZULA. W OFERCIE DOSTĘPNE SĄ KOSZULE TIBALT Z CHARAKTERYSTYCZNYM WYKOŃCZENIEM TYPU NON-IRON, KTÓRE SPRAWIA, ŻE SĄ ONE BARDZIEJ ODPORNE NA ZAGNIECENIA OD STANDARDOWYCH MODELI. DODATKOWO NIE WYMAGAJĄ PRASOWANIA PO PRANIU.

Eleganckie torby i walizki

SKÓRZANA, MĘSKA TORBA Z PRZESTRZENIĄ NA LAPTOPA DOSKONALE SPRAWDZI SIĘ PODCZAS SŁUŻBOWYCH WYJAZDÓW. WYGODNA W UŻYTKOWANIU, Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYPIĘCIA PASKA I NOSZENIA NA RAMIENIU. NIEZBĘDNYM ELEMENTEM PODRÓŻY JEST TAKŻE WALIZKA. W OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ BARDZO LEKKIE MODELE WYKONANE Z TWARDEGO I WYTRZYMAŁEGO NA USZKODZENIA POLIWĘGLANU. W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB, WALIZKI DOSTĘPNE SĄ W DWÓCH ROZMIARACH.