Slide VISTULA VISTULA Zestawy ubrań zostały wykonane z wysokiej jakości włoskiej wełny antybakteryjnej z wykończeniem hydrofobowym, która blokuje wchłanianie wody oraz innych płynów. Klasyczna marynarka w gładkim granatowym kolorze z lekkim strukturalnym splotem z klapami prostym w zestawieniu z białą, gładką koszulą z kołnierzykiem włoskim oraz klasycznym modelem spodni w konstrukcji garniturowej w kolorze beżowym, stanowią spójną i nowoczesną całość. Dopełnieniem stylizacji są: jedwabna, biała poszetka, skórzane brązowe buty i pasek w tym samym odcieniu. W zestawie nie mogło zabraknąć motywu nawiązującego do naszych barw narodowych. Krawaty są nieodłącznym elementem formalnego stylu piłkarzy – wzór w biało-czerwone flagi układające się po skosie na granatowym tle, został zaprojektowany specjalnie na EURO 2020.

Zobacz, jak powstawały garnitury dla reprezentacji.
piłka w stylu VISTULA jako Oficjalny Partner PZPN po raz kolejny zadba o strój formalny reprezentacji Polski. VISTULA Drużyna skrojona na miarę Nowoczesne spojrzenie na modę i design oraz dopracowane w najdrobniejszych detalach projekty – w myśl tej zasady VISTULA od lat przygotowuje zestawy odzieży formalnej dla reprezentacji. VISTULA VISTULA – mówi Piotr Żygłowicz, Dyrektor marki VISTULA. Strój przygotowany przez zespół projektantów i konstruktorów marki VISTULA to synonim nowoczesnej elegancji. Strój formalny pokazuje powagę i elegancję reprezentacji, szacunek dla swoich kibiców, rywali i organizatorów wielkiej, piłkarskiej imprezy. Zestaw przygotowany przez markę VISTULA podkreśla szczególny moment oraz rangę imprezy w jakiej startuje piłkarska reprezentacja Polski Współpraca z PZPN trwa od 2016 roku i przez cały ten czas jest powodem do dumy nie tylko dla całego zespołu VISTULA, ale także dla naszych Klientów i fanów piłki nożnej. W minionych latach odnotowaliśmy duże zainteresowanie garniturami przygotowanymi na Mistrzostwa Europy 2016 i Mistrzostwa Świata 2018. Mam nadzieję, że nasi Klienci z podobnym, jak w sezonach poprzednich entuzjazmem, ocenią strój na tegoroczne Mistrzostwa Europy – mówi Janusz Basałaj, Dyrektor ds. Mediów PZPN.
W tym roku reprezentacja pokaże się w mniej formalnym, aczkolwiek nadal bardzo eleganckim stroju. Wspólnie z PZPN podjęliśmy decyzję, że strój formalny na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej będzie modowy i nieco mniej klasyczny, dlatego zdecydowaliśmy się na granatową marynarkę, białą koszulę i beżowe spodnie. Wykorzystanie najwyższej jakości włoskich tkanin, gwarantuje, że produkty VISTULA zapewniają piłkarzom maksimum komfortu – dodaje Piotr Żygłowicz, Dyrektor marki VISTULA. – mówi Janusz Basałaj, Dyrektor ds. Mediów PZPN.
Obecne ubiory są nowoczesne i świetnie leżą na najlepszych polskich piłkarzach. Czują się w nich świetnie. I to jest najważniejsze

VISTULA BACKSTAGE SESJI Z UDZIAŁEM REPREZENTACJI POLSKI VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA VISTULA

Slide Obejrzyj video i zobacz kulisy sesji z udziałem Reprezentacji Polski w piłce nożnej Dołącz do drużyny Kup strój formalny reprezentacji korzystając z usługi „Szycie na miarę” lub wybierz zestaw inspirowany formalnym strojem reprezentacji, który dostępny jest w sprzedaży w salonach stacjonarnych oraz na vistula.pl. Elementy zestawu można kupować osobno i tworzyć z nich nowe połączenia np. z t-shirtem lub polo. Kibicuj z VISTULA!
Najbliższy mecz, który rozegra reprezentacja Polski:

Polska vs Słowacja - 14 czerwca, godz. 18:00,
Stadion Kriestowskij, Petersburg
     kup teraz      VISTULA VISTULA VISTULA