Trend: marynarka


Marynarka w roli centralnego elementu stylizacji? Czemu nie. W tym sezonie to właśnie jej często podporządkowana jest reszta garderoby. Wyrazista, modelująca sylwetkę, ozdobiona kontrastowymi guzikami, niebanalnymi wzorami, czy fantazyjną poszetką, zwraca na siebie szczególną uwagę.

Czasy, kiedy pasowała tylko do spodni w kant, koszuli i klasycznych półbutów bezpowrotnie minęły. Od kiedy garnitur wziął rozwód i jego części zaczęto nosić oddzielnie, można do niej zakładać T-shirty, swetry z koszulą, łączyć z dżinsami, chinosami i innymi, mniej formalnymi spodniami. A jeśli formalnymi, to niekoniecznie od pary, lecz w innym kolorze, w tym w modnych w ostatnich sezonach pastelach. Wakacyjna moda dopuszcza też zakładanie marynarki do krótkich spodni i sportowych butów. W niczym jej to nie ujmuje – nadal pozostaje formalnym elementem stroju, dodając wyglądowi profesjonalizmu i klasy. W każdej jednak stylizacji nabiera nowego, świeżego wymiaru.

Jakie marynarki nosić jesienią? Ciepłe, wykonane z wełny – czystej, bądź zmieszanej z nowoczesnymi, syntetycznymi włóknami, dzięki którym marynarka zachowuje swoją nieskazitelną formę i dopasowuje się do ciała. Najbardziej uniwersalne, a przy okazji niezwykle twarzowe, to te z niebieskiej palety barw: od głębokich granatów, po błękity o różnym stopniu nasycenia i odcieniach wpadających w kolor szary czy gołębi. W chłodniejsze miesiące można sobie pozwolić na marynarkę ozdobioną popularną „kratą drwala”.  Ze względu na ich miękkość, w chłodne dni mogą zastąpić kurtkę.

O klasie marynarek Vistuli świadczą też ich starannie zaprojektowane, kontrastujące kolorystycznie podszewki i pojawiające się w niektórych modelach detale, jak zdobne guziki z mielonego rogu bawolego, czy łaty na łokciach.

Ofertę Vistuli uzupełniają marynarki formalne, drukowane marynarki z czerwono - czarnego aksamitu bądź czerwonego aksamitu z czarnym atłasem na klapach oraz wieczorowe, czarne modele smokingowe. Bez względu na ich styl, czynią stylizację intrygującą i wyrafinowaną.
trigger
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności » OK, zamykam