Płaszcz w roli głównej


Płaszcz w tym sezonie to centralny element stylizacji. Bez względu, czy dopasowany i elegancko zapięty na dwa rzędy guzików, czy luźny i nonszalancko zarzucony na plecy, minimalistyczny lub efektowny, wykonany z luksusowych wełen albo z klasycznej tkaniny płaszczowej – za każdym razem gra główną rolę. Projektanci właśnie na niego ustawili reflektory podczas pokazów męskich kolekcji.

Cechą wspólną płaszczy tej jesieni jest ich relatywnie krótka, bo do linii kolan długość, powściągliwa kolorystyka zawężona najczęściej do czerni, granatu i wpadającego w zieleń brązu oraz uniwersalność. Modny płaszcz nosi się zarówno do garnituru czy marynarki z mniej formalnymi spodniami, jak i do swetra i dżinsów, a zakłada pod niego tyle warstw, ile to wygodne - od stylizacji na cebulkę, w tym nawet na kurtkę skórzaną, po jedynie koszulę, dobierając do niej cieńszy model płaszcza, przeznaczony na cieplejsze dni września czy października.

Płaszcze w nowej kolekcji Vistuli bazują na klasycznych formach i krojach, jednak wysmakowane detale i najwyższej jakości tkaniny czynią je niepowtarzalnymi. Wśród modeli idealnych na okazje wymagające eleganckiego wyglądu, uwagę zwraca granatowy płaszcz wykonany z ciepłej wełny z dodatkiem poliamidu, z dwiema kieszeniami bocznymi z listewkami i z jednym rozcięciem z tyłu oraz z paskiem umożliwiającym dopasowanie płaszcza w talii, co optycznie wyszczupla sylwetkę. Formalnym modelem jest też płaszcz czarny, delikatnie wyszczuplony, z krytym zapięciem na zatrzaski, rękawami rozpinanymi krytym zamkiem i dwiema kieszeniami w podszewce. W swojej sportowej wersji wykonany jest z tkaniny dwustronnej - technicznej z zewnątrz, zaś wewnątrz w moro. Pozbawiony podszewki, z obłożonymi szwami znakomicie wygląda w mniej formalnych stylizacjach.

Klasycznymi modelami na cieplejsze dni jesieni są czarne bądź granatowe płaszcze z bawełny z dodatkiem przędzy syntetycznej. Z krytym zapięciem na guziki, dwiema kieszeniami bocznymi i czarną podszewką z wiskozy pasują do każdego stroju, nadając mu bardziej elegancki charakter.
Oryginalnym modelem  jest prosty, zapinany na trzy guziki płaszcz z limitowanej linii Apres Ski, lecz z nakładanymi, sprawiającymi wrażenie trójwymiarowych kieszeniami. Wykonany z najwyższej jakości wełny, dostępny w kolorach beżu, szarości, granatu i czerni, pozwala wyróżnić się wyglądem, zachowując jednocześnie powściągliwy szyk.

Wyjątkową propozycją Vistuli na obecny sezon jest luksusowy płaszcz z kaszmiru w kolorze ciemnego granatu, wykończony czarnym aksamitem na kołnierzu oraz dwurzędowy płaszcz w barwie wpadającej w brąz zieleni, z wełny z dodatkiem poliamidu z dwiema kieszeniami bocznym z listewkami. Oba modele znakomicie wyglądają w najbardziej eleganckich stylizacjach, przez co stanowią idealny wybór na uroczyste okazje.
trigger
Dodatkowe -20% na wybrane produkty z wyprzedaży Vistula garnitury marynarki kurtki płaszcze
Dodatkowe -20% na wybrane produkty z wyprzedaży - Vistula - garnitury marynarki kurtki płaszcze
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności » OK, zamykam