Kulisy sesji z Robertem Lewandowskim

 

Otoczone współczesną architekturą i tętniące życiem towarzyskim ulice Warszawy stały się doskonałym tłem najnowszej kampanii marki Vistula. Głównym bohaterem sesji został światowej klasy piłkarz - Robert Lewandowski.Robert Lewandowski - jeden z najlepszych napastników na świecie i jednocześnie jeden z najprzystojniejszych piłkarzy, jest już dzisiaj niekwestionowaną ikoną sportu.  Przed obiektywem zdolnego fotografa Mateusza Stankiewicza piłkarz pozował w eleganckich kraciastych garniturach zestawionych z wzorzystymi koszulami. W kolekcji na jesień i zimę zobaczymy również płaszcze z wełny casentino, smokingowe welurowe marynarki oraz całą gamę mniej formalnych elementów garderoby. Będą to między innymi skórzane kurtki, dzianiny z charakterystycznymi warkoczowymi splotami, spodnie dżinsowe i flanelowe koszule.


-Wizerunek wielkomiejskiego eleganta stworzono za pomocą wysokiej jakości tkanin, zachowanych w stonowanej jesienno-zimowej kolorystyce, za to urozmaiconej nadrukami i żakardowymi wzorami. W dużej mierze kolekcja, w której wystąpił Robert, składa się z klasycznych elementów męskiej garderoby, ale dzięki zastosowaniu zaskakujących rozwiązań krawieckich i wyrafinowanych materiałów staje się nowoczesna – mówi Wojtek Bednarz, projektant marki Vistula.


Sama organizacja sesji była dużym wyzwaniem. - Jeden dzień zdjęciowy, różne lokalizacje  oraz obecność Roberta w miejscach publicznych nie ułatwiały zadania. Wszędzie towarzyszył nam tłum fanów i rozanielonych kobiet – mówi o pracy na planie Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu Vistula Group. Zależało nam, aby pokazać naszego bohatera nie tylko przez pryzmat piłki nożnej, ale też jako doskonały przykład współczesnego dżentelmena, który imponuje swoją postawą zarówno kobietom, jak i mężczyznom bez względu na wiek. Dżentelmena, który ma silną osobowość, swoje pasje i określony styl – dodaje.


Zdjęcia do najnowszej kampanii na jesień i zimę 2016/17 będzie można zobaczyć już  pod koniec sierpnia. Autorem zdjęć zakulisowych jest Bartosz Mrozowski.

Autor: Redakcja
trigger
Dodatkowe -20% na Ofertę Specjalną do -70% garnitury marynarki kurtki płaszcze Vistula
Dodatkowe -20%na Ofertę Specjalną do -70% garnitury marynarki kurtki płaszcze Vistula
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności » OK, zamykam