Wyjazd integracyjny


Komfortowo i na luzie, lecz jednocześnie zachowując klasę przy szefach i ludziach, z którymi się pracuje – oto przepis na udany wyjazd integracyjny. Także w kwestii ubioru.

Wyjazdy firmowe stale zyskują na popularności. Nie wypada się od nich wymigać, na ogół też nie warto, bo stanowią idealną okazję do  bliższego poznania współpracowników i zaprezentowania się  innym, mniej oficjalnym świetle. Jednak nawet tak zabawowymi okolicznościami rządzą określone zasady ubioru. O ile taka impreza nie ma ściśle narzuconego dress code’u i nie jest związana z konkretnymi, przewidzianymi przez organizatorów dyscyplinami sportowymi, najwłaściwszym stylem jest miejska elegancja, względnie półsportowy wygląd, typowy dla casual friday.

Co ze sobą zabrać? Przede wszystkim marynarkę o mniej formalnym charakterze, która nawet najbardziej casualowym elementom stroju nada bardziej oficjalny styl. Podkreślisz nim szacunek do przełożonych lub podwładnych. W przeciwieństwie do garnituru – za wyjątkiem modelu z dzianiny - w którym możesz zostać odebrany jako osoba zasadnicza, a przez to psująca potencjalną zabawę, marynarka nie wytworzy zbędnego dystansu do pozostałych uczestników wyjazdu. Gładka, bądź w kratę, w uniwersalnych kolorach granatu lub ciemnej szarości, dobrze będzie wyglądać zarówno do flanelowej koszuli, jak i T-shirtu czy swetra.

Ze względu na imprezowy charakter wyjazdów integracyjnych, możesz pozwolić sobie na nieprzewidziany nawet w kanonie casual friday kolor. Zamiast biznesowego błękitu czy przesadnie uroczystej bieli, wybierz koszulę w pasującą swoimi barwami do reszty stroju kolorową kratę, w nieformalne desenie bądź mikrowzory. Opcjonalnie, masz do dyspozycji także szeroką paletę kolorystyczną dzianin i koszulek. Dobry wizerunek zapewni ci trzymanie się zasady łączenia nie więcej niż trzech kolorów w ramach jednej stylizacji. Ciemne chinosy bądź dżinsy, wraz z klasycznymi, pasującymi do praktycznie do wszystkiego czarnymi półbutami sprawią z kolei, że będziesz ubrany zgodnie z wymogami ubioru na wieczór. Stylizacji dopełni prosty płaszcz, niezbędny w chłodniejszej porze dnia.

Swój odrębny styl, ale też poczucie humoru, możesz podkreślić także drobnymi akcentami kolorystycznymi, w tym choćby… skarpetkami. W nowej kolekcji Vistuli mają one desenie mozaiki, rombów, czy zwierzęcych cętek, ozdobione są gwiazdkami bądź dużym wzorem paisley i dostępne są w całej palecie barw. Teoretycznie, takie detale są niezauważalne, w praktyce jednak często właśnie na nie zwraca się uwagę. Dzięki ich oryginalnemu wygladowi zyskasz opinię osoby niebanalnej, dowcipnej i pozbawionej kompleksów, co tylko przysporzy ci sympatii. A to jeden z celów wyjazdów integracyjnych. 
trigger
Dodatkowe -20% na wybrane produkty z wyprzedaży Vistula garnitury marynarki kurtki płaszcze
Dodatkowe -20% na wybrane produkty z wyprzedaży - Vistula - garnitury marynarki kurtki płaszcze
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności » OK, zamykam